Network
Information
Center

Домени
CHERKASSY.UA
CHERKASY.UA
CK.UA
Новини
WHOIS Service

Aдм╕н╕стрування домену
Регламент публ╕чних домен╕в
Список ре╓стратор╕в
Правила домену (д╕яли до 14.05.13)

Важливо!
Ре╓страц╕я в доменах CHERKASSY.UA та CHERKASY.UA

Контакти
Ре╓страторам
Ре╓странтам
Корисна ╕нформац╕я
Посилання
Част╕ питання

Ре╓страц╕я в доменах CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA з 15 травня 2013 року


Одночасно з переходом домен╕в CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA на роботу за новим Регламентом на основ╕ протоколу EPP зм╕ню╓ться порядок ре╓страц╕╖ в цих доменах.

Зокрема, в╕дм╕ня╓ться обмеження на ре╓страц╕ю домен╕в, зг╕дно з яким за ре╓странтом доменного ╕мен╕ в одному з домен╕в CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA збер╕галось пр╕ор╕тетне право на ре╓страц╕ю цього доменного ╕мен╕ в двох ╕нших.

Зважаючи на те, що на даний момент основна к╕льк╕сть домен╕в заре╓стрована в домен╕ CK.UA та з метою захисту ╕нтерес╕в ре╓странт╕в в домен╕ CK.UA, в╕дм╕на цього обмеження буде в╕дбуватися наступним чином.

15 травня 2013 року в доменах CHERKASSY.UA та CHERKASY.UA створен╕ дубл╕кати ус╕х ╕мен домену CK.UA з в╕дпов╕дними записами admin-c, tech-c, status та порожн╕ми записами nserver. Таким чином, ре╓странт домену в CK.UA матиме змогу до зак╕нчення терм╕ну делегування цього доменного ╕мен╕ перевести його домени-клони до одного з оф╕ц╕йних ре╓стратор╕в та збер╕гти за собою право на користування цими доменами.

При перевод╕ таких домен╕в на обслуговування до ре╓стратора ре╓странтом буде вважатися особа, яка надала ре╓стратору код трансферу та з яким ре╓стратор уклав догов╕р на обслуговування домен╕в. Коди трансферу будуть надсилатись в автоматичному режим╕ на контактну адресу ре╓странта впродовж усього терм╕ну делегування таких домен╕в.

П╕сля зак╕нчення терм╕ну делегування домен╕в-клон╕в в доменах CHERKASSY.UA та CHERKASY.UA правило пр╕оритетного делегування дотримуватись не буде, тобто, домени CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA в╕дкриваються для ре╓страц╕╖ без обмежень.

За додатковими консультац╕ями звертайтесь за контактними адресами адм╕н╕стратора домен╕в.
Designed by hostmaster@cherkassy.ua

Last modified on (none)